Diğer

Mavi Dalış Izmir Karaburun Tüplü Dalış


Mavi Dalış Izmir Karaburun Tüplü Dalış


Mavi Dalış mavi derinliklerde bambaşka bir deneyime hazır mısınız?

Profesyonel dalgıç olmadan da dalış yapabilir veya uzman bir dalgıç olmak için eğitimlere katılabilirsiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz tüplü dalış aktivitesini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Federasyonun belirlediği standartlarda güvenli biçimde deneme dalışı yapabilir ve adeta bir uçuş deneyimi olan tüplü dalışın büyüsünü iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

Mavi Dalış olarak uzman ekibimizle en iyi deneyimi yaşamanız için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. İzmir Karaburun Dalış Merkezi sıfatı ile sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında, deneme dalışından Cmas3 seviyesine kadar eğitimlere katılabilir ve uzman bir dalgıç haline gelebilirsiniz.

Dilerseniz sportif dalış aktivitelerine de katılabilir, sporu mucizevi bir keşif yolculuğuna dönüştürebilirsiniz. İzmir Dalış Noktaları içerisinde en elverişli konum olan Karaburun’da faaliyet gösteriyor ve sizlere Ege’nin derin sularını keşfetme fırsatı sunuyoruz.

Mavi Dalış olarak İzmir Karaburun Dalış Merkezleri içerisinde olabildiğince farklı bir çizgide yer almaya çalışıyor ve sizler için en doğru yöntemlerle eğitimler veriyoruz.

İzmir Dalış Merkezleri araması yapıldığında öne çıkan işletmelerden olmamızı, sahip olduğumuz hizmet standardı anlayışı ve elbette katılımcılarımızın teveccühüne borçluyuz.


Adres:
Bodrum Cad. İskele Mah. Bodrum Plaj
Telefon:
05323077588
Anahtar Kelimeler:
dalış

Yorumlar


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.